Genel

Paykasa Kartı Hangi Siteden Almalıyım?

paykasa-karti-hangi-siteden-almaliyim

Paykasa Kartı Hangi Siteden Almalıyım?

Paykasa kart satış noktaları, güvenli olarak resmi bayilerdir. Çağımızın büyük sorunlarından biri haline gelmiş olan banka mecburiyetleri, kullanıcıları oldukça zor durumlara düşürmektedir. Nedeni ise zaman zaman kesintiler yaşanması ve zaman zaman da ödeme işlemini bitirirken yaşanan aksaklıklardır. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak, ödemelerinizi daha hızlı ve en güvenilir şekilde yapmanızı sağlayacak olan ön ödemeli kartınız paykasa kart olacaktır.

Paykasa Resmi Bayiler Hangileridir?

Paykasa kartınızı internet şubeleri sayesinde kolaylıkla satın alıp, anlaşmaları olan web siteleri üzerinden güvenli bir şekilde satın alıp kullanabilirsiniz.
Paykasa kart satın almak için satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz. Ziyaretiniz sırasında karşınıza kart seçenekleri çıkacaktır. Paykasa fiyatları , 10-15-20-25-30-40-50-100-250 Euro şeklindedir. Güncel döviz kuruna bağlı olarak değişen fiyatları TL cinsinden değerlerini de görebileceksiniz. Ödemeniz ise yine TL bazında olacaktır. Satın alma işlemlerini gerçekleştirmeden önce internet şubelerine üye olursanız eğer şubenin kendine özel olan avantajlarını da görebilirsiniz. Paykasa kartı satın aldığınız site mutlaka resmi bayi olmalıdır. Lütfen satın almadan önce buna özen gösteriniz. Paykasa kart dolandırıcılarına dikkat edilmelidir. Hangi sitenin resmi bayi olup olmadığını kontrol edebilmek için merkez siteyi göz gezdirebilirsiniz.

Paykasa Kartı Kredi Kartıyla Almak Mümkün mü?

Web sayfalarında bulunan canlı destek hatları üzerinden yapacağınız görüşmelerde, gerekli bilgiler alınır ve verilir. Bunlardan sonra ödeme işlemlerine geçilir. Ödemelerinizi paykasa mobil ödemeyle veya kredi kartınızla veyahut da EFT-Havale yöntemleri ile de yapabilmek mümkündür. 8-12 ve 16 haneli E-Pin oluşturulur ve oluşturulmuş olan pin size okunur. Aynı zamanda mail olarak da gönderilir. Ödemelerinizi, bu pin yardımı ile gerçekleştireceksiniz. Paykasa kart satın almak ve kullanmak da oldukça basit.
Paykasa kartlarının kullanım oranları gün geçtikçe giderek artmaktadır ve bu sayede de oldukça fazla web siteleri bu kartı temin etmeye başlamıştır. Öncelikle belirtilmesi gereken önemli bir nokta da her siteden Paykasa satın almak güvenli olarak kabul edilmemektedir. Bu yüzden kullanıcılar paykasa kart alımlarında ucuz olup olmaması kriterini ilk sıraya koymamalıdır. Bu kriterleri öncelik olarak kabul edenlere karşılık farklı web sayfalarında dolandırıcılar da ortaya çıkmıştır. Paykasa kart satın almak isteyen kullanıcıların ilk olarak dikkat etmesi gerek nokta sitelerin güvenlik anahtarlarının kontrolünü yapmalarıdır. Kontroller sonrasında siteler hakkında farklı forum adreslerine bırakılan yorumlar kontrol edilmelidir. Bu sayede satın alım yapılmak istenen site hakkında hem net hem de gerçekçi olan bilgilere erişim sağlamak mümkün olmaktadır. Siteden satın alım yapan kullanıcıların site hakkında yaptığı yorumlarda oldukça önemlidir. Bu sayede sitelerin güvenilirlikleri tamamen benimseyerek alışverişi tamamlayabiliriz. Paykasa kart satın alımı yapan satış siteleri içinde en uygun fiyatı veren üstünden işlem görülebilmektedir. Ek olarak Paykasa kartlarında fiyatlar durgun değildir. Bu sebeple bireylerin her kart alımından önce belirlemiş oldukları siteler içinde fiyat karşılaştırmaları yapmaları önerilmektedir.